Tomitruck

Úvod Novinky To nejlepší z veletrhu TECHAGRO a festivalu Toyota & Lexus

To nejlepší z veletrhu TECHAGRO a festivalu Toyota & Lexus

Duben se u nás v TomiTruck nesl ve znamení veletrhů a festivalů. Podívejte se na shrnutí toho nejlepšího z TECHAGRA v Brně a Toyoty & Lexus v Hradci Králové.

S velkou radostí se s vámi chceme podělit o zážitky z uplynulých týdnů, kdy jsme se zúčastnili hned dvou významných akcí v České republice.

TECHAGRO v Brně

Naší první zastávkou byl Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se konal od 7. do 11. dubna Brně. Na této prestižní akci jsme vám s hrdostí prezentovali náš široký sortiment komunální techniky. Hvězdou expozice byla bezpochyby Toyota Hilux s hydraulickým jeřábem a nástavbou třístranného sklápěče, doplněna o radlici a sypač značky SnowEx. Tento univerzální komunální pick-up si získal srdce mnoha z Vás a ukázal, že je ideálním pomocníkem pro náročné úkoly v jakémkoliv ročním období. Kromě Toyoty Hilux jsme Vám předvedli i Grasshopper sekačky, které jsou proslulé svou spolehlivostí a výkonem.

TomiTruck stánek na TECHAGRO veletrhu
Náš TomiTruck tým

Toyota & Lexus v Hradci Králové

Druhou událostí, která si zaslouží zmínku, byl Festival firemní mobility Toyota & Lexus v Hradci Králové, jenž se konal od 17. do 19. dubna. Tady jsme Vám opět s nadšením představili komunální Toyotu, která je perfektním řešením pro údržbu měst a obcí, a to dokonce ve dvou provedeních.

Toyota Hilux s hydraulickým jeřábem a třístranným sklápěčem v Hradci Králové (foto: David Šprincl)

Velmi nás potěšil zájem o naše produkty a možnost setkat se s každým jedním z vás, našich zákazníků, osobně. Vaše důvěra a podpora jsou pro nás hnacím motorem a motivují nás k neustálému zlepšování našich služeb a produktů.

A pokud jste neměli možnost se na akce přijt podívat, nezoufejte. V přístím týdnu se můžete těšit na video, kde vám ukážeme to nejlepší z TECHAGRA!

Děkujeme a těšíme se na další setkání s vámi!

Váš tým TomiTruck