Tomitruck

Úvod Novinky Sněhová revoluce na dosah

Sněhová revoluce na dosah

Když sníh pokryje vaše chodníky, příjezdové cesty nebo parkoviště, je důležité mít k dispozici spolehlivé a efektivní řešení. Od roku 1997 se společnost SnowEx, značka společnosti TrynEx International, stala synonymem pro inovaci a efektivitu v boji proti zimním nástrahám. Její produkty, od sněhových pluhů až po postřikovače solanky, v sobě snoubí technologickou vyspělost s nekomplikovanou obsluhou, a jsou proto vyhledávanou volbou pro profesionální i osobní použití.

Zima může být nevyzpytatelná, ale vaše připravenost na ni nemusí být. V TomiTruck jsme hrdí na to, že vám můžeme tyto přední sněhové technologie představit a nabídnout.

Sněhové pluhy: robustní a univerzální

Pro ty, kteří potřebují udržet komunikace průjezdné, nabízíme široký výběr sněhových pluhů SnowEx. V nabídce naleznete různé typy, z nichž si určitě vyberete - od masivních sněhových Heavy-Duty pluhů až po Regular-Duty a Light Truck pluhy, vytvořené ze silnější a lehčí vysokopevnostní oceli. Pluhy jsou navrženy pro různá vozidla, včetně nákladních automobilů, pick-upů, traktorů, UTV a nakladačů, a jsou optimálně konstruovány pro snadnou manipulaci a maximální efektivitu odhazování sněhu.

Sněhový pluh SnowEx pro pick-up vozy

Solankové postřikovače: efektivní a přesné

Solankové postřikovače SnowEx jsou ideálním řešením pro preventivní ošetření proti námraze. Dostupné jsou modely pro montáž na ložnou plochu nebo ručně vedené varianty, které jsou snadno ovladatelné a nabízí přesné dávkování, snižující spotřebu solanky a zvyšující účinnost rozpuštění ledu. Solankový roztok funguje ihned po aplikaci. Tato technologie ušetří až 75% nákladů na posyp, přičemž lze solankový postřikovač využít i v letních měsících jako zálivku zeleně a prašných cest.

Solánkové postřikovače - TomiTruck
Solankový postřikovač SnowEx na ložnou plochu

Sypače: flexibilní a spolehlivé

Když je potřeba rychle a rovnoměrně rozprostřít sůl nebo písek, spoléháme na sypače SnowEx. TomiTruck nabízí modely, které lze umístit na ložnou plochu, dále ručně vedené pro údržbu menších ploch, nebo závěsné verze pro jednoduché použití s různými typy vozidel. Tyto sypače jsou vysoce spolehlivé a navržené pro snadnou a efektivní údržbu.

SnowEx - TomiTruck
SnowEx sypač na ložnou plochu

Nenechte sníh a led omezit váš pohyb

Váš komfort a bezpečnost jsou naší prioritou, a proto jsme zde, abychom vám pomohli vybavit se pro nadcházející zimní sezónu. Převezměte kontrolu nad zimou s technologiemi, které vám umožní pracovat chytře, ne tvrdě. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte profesionální poradenství při výběru vašeho nového sněhového pluhu, solankového postřikovače nebo sypače.

Váš tým TomiTruck