Tomitruck

Úvod Novinky Více síly, méně námahy: Toyota Hilux s hydraulickou rukou Atlas

Více síly, méně námahy: Toyota Hilux s hydraulickou rukou Atlas

S radostí vám představujeme novinku, která přináší inovaci do světa komunální techniky. Jedná se o Toyotu Hilux s hydraulickou rukou Atlas. A co všechno toto zařízení dokáže?

Díky modelu Toyota Hilux s hydraulickou rukou Atlas můžete jednoduše nakládat a přepravovat těžké objekty, aniž byste museli vynaložit nadměrné úsilí. Její nosnost se pohybuje od 350-990 kg v závislosti na vysunutí ruky. Stisknutím několika tlačítek na ručním ovladači s ní snadno přemístíte Grasshopper sekačky nebo jakékoli jiné nářadí či materiál potřebný pro vaši práci. Kombinace hydraulické ruky s funkční sklápěcí korbou umožňuje rychlý a bezproblémový výsyp materiálu, ať už se jedná o písek, štěrk nebo zahradní odpad.

detail nosnoti ruky v závisloti na jejím vysunutí

Proč zvolit Toyotu Hilux s hydraulickou rukou?

  • Efektivita
  • Kvalita
  • Bezpečnost
  • Snadné ovládání
přenosný ovladač hydraulické ruky Atlas

Nechejte staré metody nakládání a přepravy za sebou a vstupte do nové éry s hydraulickou rukou Atlas od TomiTruck. Sami se přesvědčte o tom, jak může tento revoluční nástroj zjednodušit váš každodenní život.

V příštím týdnu vám dodáme konkrétní informace o tomto produktu do sekce Toyota, avšak v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat již dnes. Těšíme se na vaše dotazy a spoupráci!

Váš tým TomiTruck