Tomitruck

Úvod Novinky Tielburger: Silná historie a vize pro budoucnost

Tielburger: Silná historie a vize pro budoucnost

Společnost Tielburger za sebou má fascinující historii, jež započala inovativním nápadem z roku 1950. 

Julius Tielbürger, zakladatel společnosti, přišel s revoluční myšlenkou zkonstruovat sklízeč brambor. Toto zařízení mělo později značně usnadnit zdlouhavou sklizeň brambor.Tím byl položen základní kámen historie této společnosti.

To, co bylo Juliusi Tielbürgerovi blízké již tehdy, charakterizuje společnost i dnes - výroba inovativních a výkonných strojů, které otevírají nové a lepší možnosti pro všechny uživatele. V centru všeho, co dělají, jsou lidé - jejich obchodní partneři, zaměstnanci a rodina. A právě tento závazek vůči lidem a komunitě je odrazem hodnot, které Tielburger drží vysoko: věrnost, zkušenosti, odpovědnost a loajalita. Postupem let si Tielburger vybudoval pověst firmy, na niž se lze spolehnout. Klade důraz na preciznost, inovace a dlouhodobou trvanlivost svých výrobků.

V TomiTruck ctíme tuto vizi a jsme hrdí na to, že můžeme být součástí rodiny Tielburger a nabízet našim zákazníkům produkty, které jsou odrazem tradice, inovace a výjimečné kvality.

Zametače Tielburger: Víceúčelový pomocník pro všechna roční období

U nás v TomiTruck najdete jeden z klíčových produktů značky Tielburger. Ať už potřebujete řešit odstranění podzimního listoví nebo zimní sněhové nadílky, se zametači Tielburger budete připraveni na vše. Jsou to dokonalí spojenci, kteří vám poslouží celoročně a každou výzvu zvládnou s grácií.

Zametače disponují kompatibilními, centrálně poháněnými kartáči, které se díky možnosti nastavení úhlu zametání dostanou i do těžko přístupných míst. Tlak kartáče lze plynule nastavit ručně a rychlost otáčení můžete pohodlně měnit přímo z rukojeti.

V našem sortimentu naleznete dva typy Tielburger výkonných zametačů - modely s nebo bez pohybového pohonu.

Všechny modely si hravě poradí s těmito úkony:

  1. Zametání prachu. Naše urbanizované prostředí často trpí nadměrným množstvím prachu. Zametače Tielburger jsou navrženy tak, aby rychle a efektivně odstraňovaly prach, přičemž minimalizují jeho víření do ovzduší.
  2. Odstranění vlhkých nečistot.
  3. Zamétání štěrku. Zejména po zimě může být štěrk rozptýlený po komunikacích a chodnících.
  4. Smetení spadaného listí. V podzimních měsících může být spadané listí nejen estetickým problémem, ale také kluzkým povrchem.
  5. Odklízení sněhu.

 

Pokud máte zájem o více informací ohledně produktů Tielburger a zajímá vás, jak mohou pomoci vám nebo vaší firmě, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Váš tým TomiTruck