Tomitruck

Úvod Novinky Nové podzimní výzvy

Nové podzimní výzvy

Podzimní měsíce přinášejí nejen listí všech odstínů a barev, ale také nové výzvy v péči o trávník. Ačkoli někteří mohou vnímat tuto roční dobu jako konec zahradní sezony, vlastníci sekaček Grasshopper před sebou mají ještě mnoho práce. Naštěstí, díky široké škále nabízeného příslušenství, můžete výzvám čelit s lehkostí a efektivitou.

PowerVac™ sběrný systém 15B HL

Pro snadný a efektivní sběr opadaného listí je jasným favoritem PowerVac™ sběrný systém 15B HL. Toto zařízení je navrženo tak, aby dokázalo zachytit všelijaké předměty nacházející se na povrchu trávníku. Hravě si poradí se vším, od listí až po větve, aniž byste museli opakovaně vyprazdňovat sběrnou nádobu. Je ideální pro ty, kteří chtějí udržet svůj trávník čistý, a to i bez každodenního pobíhání po zahradě s hráběmi v rukou.

15B HighLift PowerVac from Grasshopper| Concrete Construction Magazine

RemoteVac™

Pokud se potýkáte s napadaným listím v místech, kam vaše sekačka nemůže projet, pak je tu RemoteVac™. Tento dálkově ovládaný stroj je ideální pro sběr v rohových oblastech, kolem stromů nebo v jiných obtížně přístupných prostorech.

2019 Grasshopper Remote Vac Assembly w/ "12 Hose For Front Mount Zero  Turns | eBay

ZERO TURN turbína Blower

ZERO TURN turbína Blower je váš spolehlivý partner v případě, že potřebujete rychle a efektivně vyčistit trávník od mokrého mulče nebo jiných nepříjemností, které mohou podzimní měsíce přinést. Výkonný proud vzduchu z turbíny rychle a bez poškození odstraní nepořádek z vašeho trávníku.

ZERO TURN turbína Blower - TomiTruck

Kromě výše uvedeného příslušenství nabízí sekačky Grasshopper možnost mulčování. Mulčované listí rozhodně nevyhazujte, lze jej využít jako hnojivo, jelikož je plné živin a podporuje růst trávy.

 

Vlastnictví sekačky Grasshopper, spolu s jejím prémiovým příslušenstvím, vám umožní využít, někdy pochmurné a sychravé, podzimní dny k maximalizaci péče o Vaši zahradu. Ať už jde o sběr listí, mulčování, nebo údržbu stroje, s Grasshopperem je vše rychlejší, snadnější a efektivnější.

Váš tým TomiTruck