Tomitruck

Úvod Novinky Očekávání od péče o trávník vs. realita

Očekávání od péče o trávník vs. realita

Péče o trávník je náročná, ale existuje také mnoho mylných představ o tom, co je třeba udělat, aby váš trávník vynikl. Bez ohledu na typ trávníku, velikost pozemku nebo úroveň zkušeností existuje způsob, jak se před sousedy předvést. (Bez vynaložení namáhavé práce a nekonečných peněz.)

PRUHOVÁNÍ NENÍ MOŽNÉ NA MENŠÍCH PLOCHÁCH

Impozantní není velikost pozemku, který máte, ale péče, kterou mu věnujete. Nechte ho tedy zazářit silným sečením kompaktní sekačky Grasshopper MidMount™ nebo sekačky střední velikosti FrontMount™. 

Díky pruhům, které jsou v něm téměř zabudovány, nejenže vytvoříte výrazný vzor - také si vyškrtnete lemování ze svého seznamu. Přidejte sběrný systém PowerVac™, který uklidí všechny odřezky a dodá vaší trávě ještě čistší vzhled. 
 

SEČENÍ VELKÝCH PLOCH TRVÁ VĚČNOST

Práce s velkou plochou neznamená pracovat celý den. Sekačka FrontMount se širokým pojezdem dokáže zkrátit dobu sečení na polovinu. Při každém přejezdu posekáte více a zanecháte rovnoměrný střih, který zajistí, že vám bude stačit jen jednou - a to i v případě, že sekáte s překážkami. 

Paluby FrontMount také výjimečně dobře manévrují mezi a pod linií plotu, kolem stromů a přes příkopy, což přispívá k úspoře času.
 

SEKAČKY JSOU URČENY POUZE K SEKÁNÍ TRÁVY

Oprava - většina sekaček je určena pouze k sekání trávy. Díky přídavným zařízením Grasshopper se však vaše sekačka stane celoročním výkonným strojem. Od dozerových nožů Little Bully™ pro odhrnování sněhu nebo mulčování až po turbínový fukar pro odstraňování listí - sekačka Grasshopper může být mnohem víc než jen sekačka.
 

ÚDRŽBA SEKAČEK S ČELNÍM UCHYCENÍM™ JE OBTÍŽNÁ

Pokud vás děsí představa výměny nožů nebo čištění sekacího ústrojí u sekačky FrontMount, nemusíte se bát. 

Společnost Grasshopper na to přišla už dávno, když vyvinula plošinu PowerFold™, která vám dává možnost ji celou zvednout stisknutím tlačítka. Zvedne se a vy můžete z pohodlné pozice provádět údržbu. Ne na zádech.

SEKAČKY GRASSHOPPER NEJSOU CENOVĚ DOSTUPNÉ

Nebudeme předstírat, že sekačka Grasshopper není investice - ale když se blíže podíváte na náklady na vlastnictví v průběhu let sečení, je to krádež.

Nehledě na často dostupné nabídky a akce (ty byste měli vážně zkontrolovat) jsou tyto sekačky spolehlivé po celá léta. Nemusíte se vracet pro výměnu každou druhou sezónu. A až budete připraveni na další sekačku, zjistíte, že hodnota sekačky Grasshopper při opětovném prodeji je bezkonkurenční.