Tomitruck

Úvod Novinky 6 výhod Grasshopperu

6 výhod Grasshopperu

V čem je Grasshopper opravdu lepší než konkurence

Sekačka pro správce objektů

#MowDay znamená pro každého provozovatele něco jiného - stejně jako kvalita znamená pro každého kupujícího něco jiného. Pro správce objektů a majitele vozového parku je Grasshopper pracovním koněm, kterého byste měli volit opakovaně. Zde je šest dobrých důvodů, proč:

1. Odolná ocelová konstrukce

Rádi říkáme, že sekačky Grasshopper jsou první, kdo dokončí práci, a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Je to proto, že každá z nich je vyrobena z americké oceli s výztuhami a navíc je opatřena práškovým lakem odolným proti oprýskání a rzi, takže vydrží dlouhá léta.

2. Správná paluba a nože pro danou práci

Bez ohledu na to, jaký pozemek sekáte, máme pro vás produktivní velikost sekací plošiny a speciálně navržený nůž, které odpovídají způsobu používání sekačky. Náš systém nožů GrassMax™ je vybaven noži, které jsou odolné proti ohýbání a opotřebení a v testech mají dvakrát delší životnost než napodobeniny z náhradních dílů.

3. Vydejte se na cestu s nulovou sekačkou

Sekačky s nulovým obracením jsou jednoznačně nejlepší volbou pro každého, kdo seká velkou plochu. Podle Brenta Dobsona ze společnosti Grasshopper Mowers ušetří možnost otáčení na pětníku v porovnání s jednotkami s volantem a jinými typy sekaček 30-50 % celkového času sečení. Stačí si vzpomenout na čas strávený couváním, proplétáním se v úzkých místech a otáčením a začnete vidět, že se úspora sčítá.

Chcete být ještě efektivnější? Paluby FrontMount™ zkracují dobu sečení tím, že omezují ořezávání a lemování.  

4. Pohodlí je král

I když kupujete a nesekáte, je třeba si hodně říci o pohodlné jízdě. Díky ergonomickému sedadlu, spoustě prostoru pro nohy, nastavitelným ovládacím prvkům a konstrukci účelově vytvořené pro snížení vibrací zůstává obsluha v pohodlí a je produktivnější. A vy zůstanete oblíbení u svých spolupracovníků.

5. Žádná sekačka nezůstane nevyzkoušená

Ve společnosti Grasshopper našim sekačkám věříme. Nikdy však ne natolik, aby vyjely z továrny, aniž by byly otestovány. V každém kroku procesu je každá sekačka testována na spolehlivost a kvalitu, než je konečně připravena pečovat o váš majetek.

6. Usnadněte si nákup

Díky národním družstvům a státním nákupním programům mohou správci vozových parků využívat výhod hromadných cen a snadného objednávání. Upgradujte snadno svůj vozový park a vyzkoušejte si úsporu nákladů a pohodlí sekaček Grasshopper.

Udržujte svůj majetek ve špičkové kondici díky bezkonkurenční kvalitě a střihu sekaček Grasshopper. Budoucí zaměstnanec měsíce, už jste tady.