Tomitruck

Úvod Grasshopper Příslušenství Sněhová fréza Model 412

Sněhová fréza Model 412

1
snowthrower_action

Kombinace manévrovatelnosti s nulovým obracením a sněhové frézy posouvá odklízení sněhu na novou úroveň produktivity a pohodlí a snadno nahradí běžné sněhové frézy a další přídavná zařízení pro…

Kombinace manévrovatelnosti s nulovým obracením a sněhové frézy posouvá odklízení sněhu na novou úroveň produktivity a pohodlí a snadno nahradí běžné sněhové frézy a další přídavná zařízení pro odklízení sněhu. Sněhové frézy DriftBuster™ s pohonem PTO pro bezotáčkové sekačky Grasshopper FrontMount™, které jsou k dispozici v modelech se záběrem 48 a 60 palců, poskytují výkon "bez ucpávání" i v tom nejhlubším a nejtěžším mokrém sněhu.

Balíček Snow Performance  je navržen tak, aby maximalizoval produktivitu, a umožňuje obsluze zvednout sněhovou frézu a otočit výtlačnou hubici o plných 180 stupňů pomocí pohodlného ovládání pákou. Zajišťuje nepřerušovaný provoz a ovládání nářadí a směru vypouštění sněhu za chodu, aniž byste museli pustit ovládací páky nebo opustit sedadlo. Podívejte se na výkonný balíček pro odklízení sněhu v akci.

Volitelná, plně uzavřená kovová zimní kabina, která je k dispozici pro motorové jednotky Grasshopper řady 700 a 900, poskytuje ochranu před zimními podmínkami pro maximální pohodlí a produktivitu. Kabina je vybavena výkonnými LED světly, elektrickým stěračem čelního skla a pákami QuikAjust™ Tilt. Mezi další možnosti kabiny Metal Winter Cab patří žluté stroboskopické světlo na střeše a u kapalinou chlazených pohonných jednotek sada topení o výkonu 16 000 BTU.

Vytvoření nezávazné poptávky

Potřebujete poradit či přímo poptat tento konkrétní produkt? Kontaktujte nás s použitím tohoto formuláře. Vaši poptávku se budeme snažit zpracovat co nejdříve, z pravidla do následujícího pracovního dne.

Další produkty

524v_rf_3q_sd_gh00019

Sekačka Grasshopper s pojezdem 524V je jednou z nejmenších a nejkompaktnějších sekaček FrontMount™ …

124v_127v-from125v_web_model_page_gh00026

Model 124V se středním závěsem nabízí stejné vlastnosti profesionální kvality, jako větší modely…

IMG_E8756

Toyota Hilux pro letní i zimní údržbu měst a obcí, pro stavební firmy.

Potřebujete poradit?

Potřebujete konzultaci, odbornou radu, individuální nabídku či máte nějaké jiné speciální přání? Od toho jsme tu!
Spojte se s námi na telefonním čísle +420 604 763 022, e-mailu info@tomitruck.cz nebo využijte náš kontaktní formulář.