Tomitruck

Sněhová fréza

1
snowthrower_action

Sněhové frézy DriftBuster™ s pohonem PTO pro bezotáčkové sekačky Grasshopper FrontMount™, které jsou k dispozici v modelech se záběrem 48 a 60 palců, poskytují skvělý výkon i v tom nejhlubším a…

Sněhové frézy DriftBuster™ s pohonem PTO pro bezotáčkové sekačky Grasshopper FrontMount™, které jsou k dispozici v modelech se záběrem 48 a 60 palců, poskytují skvělý výkon i v tom nejhlubším a nejtěžším mokrém sněhu. Spojení výjimečné manévrovatelnosti s možností otočení na místě přináší vyšší stupeň efektivity a komfortu při odklízení sněhu. 

Balíček Snow Performance  je navržen tak, aby maximalizoval produktivitu, a umožnil obsluze zvednout sněhovou frézu a otočit výtlačnou hubici o plných 180 stupňů, za pomoci ovladatelné páky. Zajišťuje nepřerušovaný provoz a snadné ovládání nářadí a směru vypouštění sněhu za chodu.

Plně uzavřená kovová zimní kabina Metal Winter Cab, která je k dispozici pro motorové jednotky Grasshopper řady 700 a 900, poskytuje ochranu v krutých zimních podmínkách a poskytuje tak maximální pohodlí a zvyšuje produktivitu. Kabina je vybavena výkonnými LED světly, elektrickým stěračem čelního skla a pákami QuikAjust™ Tilt. Mezi další přžednosti kabiny patří žluté stroboskopické světlo na střeše, a u kapalinou chlazených pohonných jednotek také sada topení o výkonu 16 000 BTU.

 

Vytvoření nezávazné poptávky

Potřebujete poradit či přímo poptat tento konkrétní produkt? Kontaktujte nás s použitím tohoto formuláře. Vaši poptávku se budeme snažit zpracovat co nejdříve, z pravidla do následujícího pracovního dne.

Další produkty

model-na-miru

Toyota Hilux s nástavbou podle vašich potřeb pro celoroční údržbu měst a obcí, vhodná i pro…

524v_rf_3q_sd_gh00019

Sekačka Grasshopper s pojezdem 524V je jednou z nejmenších a nejkompaktnějších sekaček FrontMount™ …

124v_127v-from125v_web_model_page_gh00026

Sekačka Grasshopper 124V se středním závěsem má stejné prvotřídní vlastnosti jako větší modely…

Potřebujete poradit?

Potřebujete konzultaci, odbornou radu, individuální nabídku či máte nějaké jiné speciální přání? Od toho jsme tu!
Spojte se s námi na telefonním čísle +420 604 763 022, e-mailu info@tomitruck.cz nebo využijte náš kontaktní formulář.